Doradztwo Prawne

Nasza Kancelaria to Zespół doświadczonych Radców Prawnych, którzy szukają rozwiązań w zgodzie z potrzebami klientów, mając na względzie efektywność i ostateczny wynik współpracy.

OBSŁUGA PRAWNA
FIRM

Spółkom prawa handlowego oraz przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą oferujemy pełen wachlarz usług prawnych w zakresie prawa gospodarczego i handlowego. Pomagamy przy wyborze odpowiedniej formy prawnej działalności i jej zarejestrowaniu (CEIDG, KRS), sporządzamy projekty umów spółki. Przygotowujemy wszelkie dokumenty wewnętrzne, w tym te bezpośrednio związane z ładem korporacyjnym. Doradzamy przy zawieraniu umów z kontrahentami, inwestorami czy instytucjami. Reprezentujemy strony w negocjacjach. Wskazujemy, w jaki sposób zminimalizować ryzyko w obrocie prawnym i gospodarczym.

Jesteśmy pełnomocnikami procesowymi w postępowaniach przed sądami powszechnymi, organami administracyjnymi i skarbowymi. Reprezentujemy strony w postępowaniach egzekucyjnych.

  • Masz kontrahentów z Warszawy, jednak nie zamierzasz przenosić tu siedziby swojej firmy? Jesteś w ciągłych podróżach służbowych?
  • Nie masz czasu na osobiste spotkania z prawnikiem?
  • Ze względów prestiżowych zależy Ci na obsłudze świadczonej przez kancelarię prawną z Warszawy?

Dla nas odległość nie gra roli. Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę obsługi prawnej Twojej firmy i udzielisz niezbędnych pełnomocnictw. Usługi prawne świadczymy online za pomocą dogodnych dla Ciebie narzędzi komunikacji. Poza standardowymi formami zdalnej obsługi prawnej proponujemy Ci telekonferencje i video konferencje oraz rozmowy za pośrednictwem komunikatorów (Skype, Messenger, What’s up).

PRAWNIK DLA OSÓB
FIZYCZNYCH

Świadczymy pełen zakres usług prawnych dla osób fizycznych.

Pomagamy przygotować pisma, umowy, wezwania do zapłaty oraz wnioski o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Reprezentujemy strony przed sądami powszechnymi między innymi w trakcie postępowań rozwodowych, spadkowych, egzekucyjnych oraz przy wszelkiego rodzaju sporach cywilnych na etapie przedprocesowym i procesowym.

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach administracyjnych. Pomagamy sporządzić odwołania od wszelkiego rodzaju decyzji administracyjnych wydanych przez władze samorządowe czy organy państwowe.

  • Chcesz skorzystać z naszej pomocy prawnej, ale Warszawa jest Ci nie po drodze?
  • Mieszkasz w Warszawie, ale nie lubisz tracić czasu w korkach?

Nie musisz do nas przyjeżdżać. Podpisujemy umowę świadczenia usług prawnych, jeśli to konieczne - udzielasz nam swojego pełnomocnictwa, a następnie wybierasz dogodny dla siebie sposób komunikacji. Skype, Messenger, What’s up, a może tradycyjny telefon czy e-mail? Używamy różnorodnych narzędzi, dzięki którym możemy Ci pomóc bez względu na odległość, która nas dzieli.

NAPISZ DO NAS

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do nas: prawnicy@financeproject.pl

Prosimy, dołącz klauzulę:
W celu odpowiedzi na przesłane zapytanie wyrażam zgodę na kontakt drogą elektroniczną / drogą telefoniczną* oraz przetwarzanie moich danych osobowych przez Finance Project Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Adama Branickiego 15.

*Wybierz preferowaną formę kontaktu.
Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.