WINDYKACJA

CO PROPONUJEMY

Świadczymy usługi windykacyjne na każdym etapie – od postępowania polubownego przez postępowanie sądowe aż po postępowanie egzekucyjne. Oferujemy możliwość podpisania umowy obejmującej zlecenie jednorazowe lub umowy na stałe prowadzenie windykacji Twoich należności.

Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie pozwoliło nam wypracować rozwiązania o wysokim stopniu skuteczności. Nasi eksperci każdorazowo dobierają unikatowy zespół instrumentów windykacyjno-prawnych w taki sposób, by jak najlepiej zabezpieczały one interesy klienta, ale uwzględniały także sytuację dłużnika. Dzięki temu znacząco poprawiamy efektywność całego procesu. Szczególny nacisk kładziemy na działania pozasądowe, prowadzone w bezpośrednim otoczeniu dłużnika, co pozwala nam często uzyskać potwierdzenie salda i uzgodnić harmonogram spłat już na etapie postępowania polubownego.

W przypadku gdy polubowne zamknięcie sprawy nie jest możliwe, za zgodą Klienta kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego.

Po uzyskaniu prawomocnego nakazu zapłaty kierujemy wniosek do najkorzystniejszej z punktu widzenia interesów Klienta kancelarii komorniczej. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi komornikami oraz stale monitorujemy ich działania. Takie połączenie pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących efektów, czego potwierdzeniem są rekomendacje uzyskiwane od Klientów.

TA USŁUGA JEST DLA
CIEBIE, JEŚLI...
  • Działasz w relacjach B2B i B2C
  • Chcesz inwestować swój czas i energię w rozwój firmy, a nie w spory z dłużnikami
  • Twoi dłużnicy do tej pory skutecznie ukrywali swój majątek
  • Wolisz zaplanować z góry koszty windykacji i mieć pewność, że nie przekroczysz ich na żadnym etapie postępowania
CO ZYSKUJESZ
  • Znacznie podnosisz swoje szanse na odzyskanie należnej Ci zapłaty
  • Dzięki kompleksowej usłudze oferowanej w jednym miejscu oszczędzasz czas i pieniądze
  • Na każdym etapie posiadasz pełną kontrolę nad procesem odzyskiwania należności – nie podejmujemy żadnych działań bez Twojej zgody
  • Korzystasz z efektu psychologicznego – windykacja prowadzona przez podmiot trzeci zwykle budzi większy respekt u dłużnika niż windykacja prowadzona samodzielnie
NAPISZ DO NAS

Chcesz wiedzieć więcej?
Napisz do nas: odzyskuje@financeproject.pl

Prosimy, dołącz klauzulę:
W celu odpowiedzi na przesłane zapytanie wyrażam zgodę na kontakt drogą elektroniczną / drogą telefoniczną* oraz przetwarzanie moich danych osobowych przez Finance Project Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Adama Branickiego 15.

*Wybierz preferowaną formę kontaktu.
Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.